Pośredniczymy w transakcjach nieruchomości związanych ze sprzedażą, kupnem, wynajmem i najmem. Przeprowadzamy Cię bezpiecznie przez każdy etap transakcji. Gwarantujemy Ci spokój, komfort i oszczędzamy Twój czas.

Dodatkowo zapewniamy Ci profesjonalną pomoc w procesie mediacji i negocjacji.

Mam nieruchomość do sprzedaży / wynajęcia

Fantastycznie :) Z chęcią zajmiemy się całym procesem sprzedaży od A do Z:

1. Analiza stanu technicznego i prawnego
Sprawdzamy, co jest w dokumentach technicznych i prawnych nieruchomości, które dostarczysz. Sprawdzamy, czy nieruchomość się zgadza z tym, co jest w dokumentacji. Prostujemy nawet bardzo skomplikowane sytuacje.

2. Organizacja dokumentacji
Kompletujemy pełną dokumentację niezbędną do sprzedaży/ wynajęcia nieruchomości, reprezentując Cię we wszystkich placówkach, urzędach, sądach itp.

3. Wycena
Sporządzamy analizę cenową lub operat - określoną wartość rynkową nieruchomości (tylko z uprawnionym rzeczoznawcą.) Dzięki temu masz pewność odpowiedniej ceny sprzedaży Twojej nieruchomości.

4. Indywidualny plan działania
Dobieramy najlepszą dla Ciebie strategię: narzędzia - sesja zdjęciowa, spacer wirtualny, materiał wideo, portale, na których zostanie wystawione mieszkanie i budżet reklamowy.

5. Home staging
Analizujemy potencjał Twojej nieruchomości, przygotowujemy ją do sprzedaży, w tym: wykonujemy drobne prace remontowe i aranżację przestrzeni.

6. Weryfikacja drugiej strony transakcji
Wiemy, jak ważne jest zdecydowanie kupującego i w jakie narzędzia Cię uzbroić, abyś mógł w pełni egzekwować swoje prawa. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji poprzez sprawdzenie intencji, wiarygodności, zdolności finansowej oraz wypłacalności klienta.

7. Finalizacja transakcji
Dostarczamy umowy, analizujemy akty notarialne, umawiamy terminy, nadzorujemy przebieg spotkań w kancelarii notarialnej. Przygotowujemy i asystujemy w protokole zdawczo-odbiorczym. Jak nikt znamy wartość dokumentu pt. “Ustalenia Stron”.

Poszukuję nieruchomości do zakupu / najmu


1. Analiza wybranego rynku
Analizujemy Twoje potrzeby - mówisz nam, co jest dla Ciebie ważne w nowym miejscu. Nie tylko Cię słyszymy, ale i słuchamy :)
Wyszukujemy nieruchomości spełniające Twoje kryteria i oczekiwania, takie jak: lokalizacja, odległość do pracy, metraż, cena, infrastruktura, standard itp.

2. Doradztwo
Tak, my Cię naprawdę słuchamy! :) W konsekwencji, podpowiadamy, jakie jeszcze czynniki warto wziąć pod uwagę podczas wyboru wymarzonej nieruchomości. Skorzystaj z naszego doświadczenia, które wynika z setek przeprowadzonych rozmów i obejrzanych lokali.

3. Współpraca z innymi biurami
Analizujemy wszystkie portale ogłoszeniowe, poszukujemy nieruchomości spełniających Twoje oczekiwania i kontaktujemy się w Twoim imieniu z innymi biurami nieruchomości. Jeśli któreś wybierzesz, umawiamy dogodny dla Ciebie termin prezentacji i oczywiście w niej asystujemy.

4. Praca w systemie MLS - dostęp do niepublikowanych nieruchomości
MLS to system dostępny tylko dla pośredników nieruchomości. Umożliwia nam dostęp do ofert, które nie są jeszcze NIGDZIE opublikowane. Pokazuję Ci możliwe opcje. Dzięki temu zdecydowanie zwiększamy Twoje szanse na dotarcie do swojej wymarzonej przestrzeni jeszcze ZANIM inni się o niej dowiedzą.

5. Wizja lokalna
Osobiście oglądamy każdą interesującą Cię nieruchomość i upewniamy się, że jest zgodna z opisem i zdjęciami. W ten sposób oszczędzamy Twój czas, a Ty unikasz rozczarowań, jadąc już obejrzeć tylko sprawdzone nieruchomości.

6. Weryfikacja stanu technicznego i prawnego nieruchomości
Po wstępnym wyborze nieruchomości sprawdzamy dla Ciebie, czy wszystkie elementy techniczne i prawne są zgodne z dokumentacją i otrzymanymi informacjami. Weryfikujemy opłaty czynszowe, brak zadłużenia czy podstawę prawną właściciela.

7. Finalizacja transakcji
Przygotowujemy dokumenty i asystujemy w ich podpisywaniu, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa i komfortu związanego z nabyciem / najmem mieszkania. Możesz na nas liczyć również w kwestii tak ważnego protokołu zdawczo-odbiorczego.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.