Klauzula informacyjna formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym w celu kontaktowania się przez Administratora za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz środków komunikacji telefonicznej (zgodnie ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne). Wyrażoną zgodę można cofnąć w każdym momencie, bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej cofnięciem.

Administratorem Państwa danych osobowych jest HETMAN Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu, ul. A. Struga 5/10, (50-228), dalej: „Administrator”. Celem przetwarzania danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest realizacja zapytań/wniosków/żądań skierowanych za pośrednictwem formularza kontaktowego, komunikowania się w formie elektronicznej lub telefonicznej, w tym przesyłania informacji handlowych/marketingowych Administratora. Przekazując swoje dane osobowe poprzez formularz kontaktowy mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz ich przeniesienia, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji w/w celów.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora, w tym cele przetwarzania danych, prawa przysługujące osobie, której dane są przetwarzane znajdują się na stronie internetowej Administratora pod adresem: http://www.hetmannieruchomosci.com

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.